Mercedes

Boyasız Göçük Düzeltme

Araç Boyasız Göçük Onarımı Dış etkenler neticesinde vasıtanın kaporta aksamı üstünde meydana gelen, boyanın zarar görmediği boyasız göçük düzeltmede boyanan zarar gördüğü halleri kapsamaz bu önemli kaporta göçüklerinin vasıtanın fabrikasyon değerlerini bozmadan ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın hususi el aletleriyle düzeltilerek eski haline getirilme uygulamasıdır.

Kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. şeklinde alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. şeklinde göçüklerin aracınızın orjinalliği’ne zarar vermeden ve her hangibi bir boya işlemi uygulamadan meydana getirilen düzeltme işlemidir.

Öte yandan vasıtalardaki Öteki göçükler ise (vasıta çarpışma ve sürtmeleri,yumuruk ve tekme göçüğü benzer biçimde) vasıdanın dış yüzeyindeki sacın aşırı deformasyona uğramış olmadığı durumlarda gene bu teknikle boyasız göçük uygulaması yapılmaktadır.

Vasıtasının Arabanın veya Otobüsün fark etmez; Boyasız Göçük Onarımı işlemleri vasıtanın boyasına zarar vermeden vasıtanın kaporta üstündeki çöküklerin veya kaportadaki hasarların onarılması,düzeltilmesi öteki onarım tekniklerine alternatif olarak ortaya çıkmış, vasıtanın herhangi bir şekilde değer kaybına uğratmadan eski haline getirmeyi amaçlayan, oldukça daha süratli netice alınan uygun maliyetleriyle tercih edilen bir yöntem olmaya adım atmıştır.

 

TEILEN